Weryfikacja: 2026-07-04

Logo Max / hbo
Flaga USA

Max / hbo

Firma Zagraniczna

HBO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Media i Rozrywka

Werdykt: Czy Max / hbo to polska firma?

Max / hbo to firma zagraniczna|Kraj pochodzenia: USA

Struktura właścicielska

Amerykański konglomerat medialny z siedzibą w Nowym Jorku, notowany na NASDAQ. Platforma Max (dawniej HBO Max) jest segmentem biznesowym koncernu.

O firmie

Platforma streamingowa oferująca filmy, seriale i produkcje oryginalne. Biblioteka obejmuje produkcje HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Discovery.

Pochodzenie kapitału

USA

Właściciel / Inwestor:

Warner Bros. Discovery

W Polsce

Od 1995 roku

Adres Siedziby w Polsce

ul. ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa

Dane Rejestrowe

NIP5261025697
KRS0000069723

Widzisz błąd lub masz więcej informacji?

Pomóż nam poprawić dane o tej firmie.

Najczęściej zadawane pytania o Max / hbo

Max / hbo — podsumowanie

Max / hbo to firma zagraniczna, której kapitał pochodzi z kraju: USA. Firma posiada zarejestrowaną siedzibę w Polsce pod adresem ul. ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa.

Platforma streamingowa oferująca filmy, seriale i produkcje oryginalne. Biblioteka obejmuje produkcje HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Discovery.

Właścicielem firmy Max / hbo jest Warner Bros. Discovery. Amerykański konglomerat medialny z siedzibą w Nowym Jorku, notowany na NASDAQ. Platforma Max (dawniej HBO Max) jest segmentem biznesowym koncernu.

Max / hbo działa na polskim rynku od 1995 roku, co oznacza ponad 31 lat obecności w Polsce.

Na stronie CzyPolskaFirma.pl firma Max / hbo jest sklasyfikowana w kategorii Media i Rozrywka. Sprawdź inne firmy z tej kategorii, aby porównać ich pochodzenie kapitału.